Ми працюємо 🇺🇦 | +38 050 150 4683

стейк Мачете на пательні

Стейк Мачете або Skirt steak – це довгий та тонкий шматок м’яса, що знаходиться на внутрішній реберній частині бичка. Хоча це, безумовно, не найніжніший шматок яловичини, він винятково ароматний та смачний. Хитрість стейка Мачете полягає в тому, щоб при приготуванні отримати правильну текстуру. У цій нарізці не так багато жиру, тому жорсткість може викликати занепокоєння, особливо якщо він пересмажений.

Використовуйте цей посібник, щоб дізнатися, як смажити Skirt steak на пательні, щоб зберегти його аромат та смакові якості при приготуванні.

Підготовка та час приготування

Посоліть обидві сторони Скерт Стейк та залиште при кімнатній температурі на 30-45 хвилин. Коли м’ясо відпочине, розігрійте сковороду на середньому вогні, додавши до неї краплю олії. Безпосередньо перед обсмажуванням промокніть стейк насухо паперовим рушником та посипте чорним меленим перцем з обох боків.

Ми рекомендуємо готувати стейк до стану середньої прожарки, щоб уникнути переварювання та жорсткості. Цій страві потрібно всього близько 4-6 хвилин, щоб підсмажитися, і ще п’ять хвилин, щоб відпочити. Враховуючи час приготування, очікуйте, що процес триватиме близько 60 хвилин, а активний час приготування лише 4-6 хвилин.

стейк Мачете на пательні

Чи потрібен маринад?

Якщо ви хочете, щоб стейк був ніжнішим, використовуйте маринад, перш ніж обсмажувати його на пательні. Маринад може бути особливо корисним, якщо ви плануєте готувати стейк вище середнього ступеня прожарювання, так як він може надати м’ясу додаткову ніжність.

Хороший маринад складається з кислих, маслянистих та трав’яних інгредієнтів, які роблять стейк ніжним та ароматним. Зануріть стейк у маринад і залиште його в холодильнику не менше ніж на дві години перед обсмажуванням. Крім того, промокніть стейк насухо, перш ніж обсмажувати його, щоб він став хрустким на сковороді.

Інструкція з обсмажування стейка Мачете на сковороді

Як тонший стейк, Мачете зазвичай не потрібно доводити до готовності в духовці. Ви можете приготувати стейк з початку до кінця на сковороді, використовуючи наш покроковий гайд.

Крок 1: Підготовка

Посоліть стейк з обох боків і залиште за кімнатної температури на 30-45 хвилин. Ближче до кінця цього часу розігрійте сковороду на середньому вогні з олією.

Крок 2: Обсмажування

Посипте стейк чорним перцем з обох боків. Потім покладіть на сковороду. Смажте з кожного боку по 2-3 хвилини, перевернувши один раз. Якщо ваш стейк повинен готуватись довше, щоб досягти бажаного рівня прожарювання, зменшіть вогонь до мінімуму та продовжуйте готувати ще 3-8 хвилин.

Крок 3: Завершення

Зніміть стейки з вогню та покладіть їх на чисту тарілку. Не щільно закрийте тарілку фольгою. Перед нарізуванням дайте м’ясу відпочити близько п’яти хвилин. Насолоджуйтесь!

 • Ростбиф

  Ростбіф

  Ростбіф — це смачна страва англійської кухні. Готується з яловичої вирізки високої мармуровості на пательні чи грилі. Мʼясо готується до ступеня прожарювання “Medium Rare”, що означає, що зовнішні шари м’яса мають хрусткість і аромат, а в середині залишається ніжне та соковите м’ясо.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  1 112 грн Оберіть опції
 • Щека говяжья

  Щока яловича

  Телячі щічки – це чудовий вибір для поціновувачів вишуканих делікатесів. М’ясо із щік яловичини повільно гаситься до ідеальної м’якості, при цьому зберігаючи насичений смак та аромат.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  480 грн Оберіть опції
 • Брискет

  Бріскет

  Бріскет – справжня гастрономічна вишуканість, яка стала візитною карткою американської кухні. Ми пропонуємо Вам скуштувати смачний бріскет, який відрізняється ніжністю та соковитістю м’яса, а також неповторним ароматом та смаком.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  1 350 грн Оберіть опції
 • Ребра говяжьи

  Ребра яловичі вологе визрівання

  Телячі реберця – ніжне, делікатесне м’ясо, що має тонкий смак і м’яку структуру. Ідеально підходять для запікання, тушкування чи смаження на грилі.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  765 грн Оберіть опції
 • Стейк Рибай на кости Симентал сухое вызревание

  Стейк Рібай на кістці Симентал сухе визрівання

  Стейк Рібай на кстці Симентал — один з найпопулярніших м’ясних делікатесів. Жирові прошарки у м’ясі сименталів розташовується зіркоподібно, що надає йому мармурового вигляду, солодкуватого смаку, соковитості та аромату.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  1 800 грн Оберіть опції
 • Стейк Портерхаус

  Стейк Портерхаус Сухе Визрівання

  Стейк Портерхаус – це великий відруб з поперекової частини, близький родич стейка Ті-Бон. Якщо ви найбільше цінуєте ніжну яловичу вирізку, а не стріплойн – цей стейк для вас.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  550 грн Оберіть опції
Поділітися
UP