Ми працюємо 🇺🇦

Як приготувати брискет у духовці19Тра, 23
Блог

Як приготувати бріскет у духовці

Бріскет – це одна з найпопулярніших страв на грилі або в духовці. Це шматок яловичини, який швидко стає улюбленим частуванням на будь-якому барбекю. У цій статті ми розповімо, як приготувати бріскет у духовці, щоб отримати справжній шедевр у домашніх умовах.

0 коментарів37 Views
Вибираємо яловичину і готуємо найсмачніший Каррі14Бер, 23
Блог

Вибираємо яловичину і готуємо найсмачніший Каррі

Каррі можна приготувати з різних інгредієнтів, але яловичина забирає першість, якщо ви хочете приготувати дійсно неймовірну страву. Є багато варіацій приготування каррі, які пішли з Індії, Таїланду, Малайзії та Шрі-Ланки.

0 коментарів147 Views
Яку яловичину використовувати для смаження Стир-фрай03Бер, 23
Блог

Яку яловичину використовувати для смаження Стир-фрай?

Стир-фрай – це швидка і смачна страва абсолютно на кожен день. “Stir-fry” це спосіб приготування страв з м’яса, овочів або риби, де всі інгредієнти обсмажуються за високої температури в сковороді або каструлі і постійно перемішуються

0 коментарів213 Views
Відруб для ростбіфу21Лют, 23
Блог

Який відруб найкраще підходить для ростбіфу?

Ростбіф – один із найпростіших і найсмачніших способів приготування яловичини. Все, що для цього потрібно, це вибрати правильний відруб, приправити його та дозволити духовці зробити всю важку роботу.

0 коментарів208 Views
Які стейки є найменш жирними?19Гру, 22
Блог

Які стейки є найменш жирними?

Думаєте, найсмачніші шматки яловичини — жирніші і тому заборонені до вживання в процесі похудання? Не обов’язково. Насправді існує величезний вибір корисних відрубів, які пропонують різні стилі приготування з безліччю смаків.

0 коментарів231 Views
Як приготувати Філе-Міньйон на пательні25Лис, 22
Блог

Як приготувати Філе-Міньйон на пательні

Дізнайтесь, як приготувати Філе-Міньйон, і ви зможете приготувати стейк ресторанної якості у себе вдома! Наша покрокова інструкція покаже вам, як приготувати найкращий філе-міньйон на пательні у себе вдома.

0 коментарів439 Views
UP