Ми працюємо 🇺🇦 | +38 050 150 4683

Розморожування м'яса: 3 безпечні способи
0 коментарів1 Перегляд

Є 3 безпечні методи розморозити мармурові стейки або інше м’ясо: у холодильнику, у холодній воді та у мікрохвильовій печі. У жодному разі не розморожуйте на столі чи інших місцях при кімнатній температурі.

Відразу хочеться відзначити, якщо заморозка не обов’язкова, то краще м’ясо не заморожувати. Основна причина в частковій втраті смаку та порушенні волокнистої структури. Але якщо без заморозки обійтися не вдалося, зробімо це правильно та безпечно.

Найправильніший спосіб розморожування – холодильник

спосіб розморожування – холодильник

Краще заздалегідь запланувати повільне та безпечне розморожування в холодильнику. На розморожування фаршу, шматочків м’яса та стейків знадобиться не більше доби. Шматки м’яса з кістками та великі цілі шматки розморожуватимуться кілька днів. Якщо це сира яловичина, то після розморожування її можна зберігати в холодильнику 3-5 днів. Протягом цього часу, якщо ви вирішите не використовувати м’ясо, ви можете безпечно заморозити його без приготування.

Такий спосіб дозволяє м’ясу розморозитись максимально комфортно, зберегти цілісність його структури, а також врятувати волокна від деформації та в’ялості. До того ж яловичина, заморожена в холодильнику, практично не втратить свій чудовий смак, і ваші страви точно будуть на висоті!

Порада: щоб не забруднити полиці чи інші продукти, розморожуйте м’ясо в якійсь ємності. Якщо ж нічого відповідного немає, опустіть його на нижню полицю – так ви принаймні збережете інші продукти.

Швидкі методи: холодна вода та мікрохвильова піч

спосіб розморожування – мікрохвильова піч

Якщо ви не встигаєте розморозити м’ясо в холодильнику, то існують, можливо, менш правильні, але все ще підходящі способи розморожування.

 • Розморожування м’яса у холодній воді.
  Розморожуючи м’ясо в холодній воді, не знімайте упаковку: переконайтеся, що вона герметична чи покладіть її в герметичний пакет. Воду потрібно міняти кожні півгодини, щоб вона не ставала надто теплою. Невелика кількість м’яса може розморозитись за годину чи менше; розморожування шматка вагою в кілька кілограмів може зайняти 2-3 години.
 • Розморожування м’яса в мікрохвильовій печі.
  При розморожуванні яловичини в мікрохвильовій печі готуйте її відразу після розморожування, тому що окремі її ділянки можуть почати готуватися прямо під час розігріву. Не рекомендується зберігати напівприготовлену їжу, бо будь-які присутні бактерії не знищуються. Ще один недолік цієї техніки розморожування – суттєве порушення структури волокон та зниження смакових якостей.

Продукти, що розморожені в мікрохвильовій печі чи методом холодної води, повинні бути приготовані одразу після розморозки. Причина в температурному режимі – розморожування поза холодильником виконується за вищих температур, що виключає можливість повторного заморожування.

Ніколи так не робіть – розморожування на столі

спосіб розморожування – на столі

Розморожування на стільниці – це завжди розморожування м’яса за кімнатної температури. Це дуже неправильний і небезпечний спосіб, адже у процесі продукт вразливий перед бактеріями. Розморожування при кімнатній температурі може спричинити отруєння.

Якщо ж вам потрібно розморозити м’ясо терміново, краще скористайтеся методом холодної води або закиньте його в мікрохвильову піч. Так набагато безпечніше і навіть ефективніше!

 • Стейк Оссобуко

  Стейк Оссобуко

  Стейк Оссобуко – це вишуканий та надзвичайно смачний варіант стейка гомілки з кісткою та кістковим мозком всередині. Цей стейк вражає своєю ніжністю та глибоким смаком. Ідеальний для особливих вечерь або гастрономічних подорожей.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  222 грн Оберіть опції
 • Ростбиф

  Ростбіф

  Ростбіф — це смачна страва англійської кухні. Готується з яловичої вирізки високої мармуровості на пательні чи грилі. Мʼясо готується до ступеня прожарювання “Medium Rare”, що означає, що зовнішні шари м’яса мають хрусткість і аромат, а в середині залишається ніжне та соковите м’ясо.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  1 112 грн Оберіть опції
 • Щека говяжья

  Щока яловича

  Телячі щічки – це чудовий вибір для поціновувачів вишуканих делікатесів. М’ясо із щік яловичини повільно гаситься до ідеальної м’якості, при цьому зберігаючи насичений смак та аромат.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  480 грн Оберіть опції
 • Брискет

  Бріскет

  Бріскет – справжня гастрономічна вишуканість, яка стала візитною карткою американської кухні. Ми пропонуємо Вам скуштувати смачний бріскет, який відрізняється ніжністю та соковитістю м’яса, а також неповторним ароматом та смаком.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  1 350 грн Оберіть опції
 • Ребра говяжьи

  Ребра яловичі вологе визрівання

  Телячі реберця – ніжне, делікатесне м’ясо, що має тонкий смак і м’яку структуру. Ідеально підходять для запікання, тушкування чи смаження на грилі.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  765 грн Оберіть опції
 • Стейк Рибай на кости Симентал сухое вызревание

  Стейк Рібай на кістці Симентал сухе визрівання

  Стейк Рібай на кстці Симентал — один з найпопулярніших м’ясних делікатесів. Жирові прошарки у м’ясі сименталів розташовується зіркоподібно, що надає йому мармурового вигляду, солодкуватого смаку, соковитості та аромату.

  *До кожного замовлення — набір спецій у подарунок.

  1 800 грн Оберіть опції
Поділітися
UP