Ми працюємо 🇺🇦 | +38 050 150 4683

Яку яловичину використовувати для смаження Стир-фрай

Стир-фрай – це швидка і смачна страва абсолютно на кожен день. “Stir-fry” це спосіб приготування страв з м’яса, овочів або риби, де всі інгредієнти обсмажуються за високої температури в сковороді або каструлі і постійно перемішуються. Це швидкий та легкий спосіб приготування їжі, який часто використовується в азіатській кухні.

Найбільші скарги, коли справа доходить до обсмажування яловичини, це сухість або жорсткість м’яса. Хоча ви можете доповнити страву овочами, щоб компенсувати тьмяний смак м’яса, натомість ми пропонуємо ще простіше рішення – просто виберіть правильний відруб. Використовуйте правильну яловичину при приготуванні стир-фрай, і результати дадуть вам текстуру і смак, що тане в роті.

Вибір відруба

Завдяки гнучкості та універсальності страви, тип використовуваної яловичини може легко змінюватись для отримання аналогічного результату. Перерахуємо найпопулярніші та підходящі варіанти.

Фланк стейк

Фланк стейк

Фланк-стейк, мабуть, найпопулярніший відруб для смаження. Цей довгий і тонкий відруб отримується з черевних м’язів корови і має інтенсивний смак яловичини. Найкраще, коли він нарізаний тонкими скибочками і добре маринується. Дуже універсальний за ступенем прожарювання.

Скерт Стейк

Скерт Стейк

Скерт Стейк дуже схожий на стейк з пашини і є ще одним довгим та тонким шматком, але він береться не від черевних м’язів, а від м’язів діафрагми тварини. Цей відруб має міцний смак та добре маринується. Вам потрібно буде готувати його на сильному вогні протягом короткого періоду часу, щоб він залишався ніжним. Найкраще подавати слабкої або середньої прожарки.

Сирлоїн стейк

Сирлоїн стейк

Сирлоїн є відмінним вибором, оскільки воно смачне та ароматне, але при цьому недороге. Цей відруб найкраще підходить для маринування протягом декількох годин перед приготуванням, і будьте обережні, щоб не пересмажити, оскільки він може стати жорстким.

Рамп-стейк

Рамп-стейк

Рамп-стейк робиться з тазостегнової частини тварини і є найсмачнішим та найніжнішим з усіх відрубів круглої частини. Це нежирний відруб, повний смаку і найкраще, якщо він нарізаний тонкими скибочками. Майте на увазі, що найкраще Рамп-стейк обсмажувати на сильному вогні, а потім готувати при нижчій температурі.

Підготовка яловичини

Хоча багато в цій страві залежить від обраної вами яловичини, вирішальне значення має те, як ви насправді нарізаєте м’ясо. Тож не купуйте попередньо нарізані пакети для смаження у місцевому супермаркеті — виберіть та наріжте яловичину самостійно. Якісну яловичину для Стир-фрай ви завжди можете замовити з доставкою від Сльози Вегана.

До приготування, якщо ви маєте час, залиште м’ясо в морозильній камері на 20-30 хвилин. Це дозволить йому частково замерзнути, і яловичину буде набагато легше нарізати.

Зосередьтеся на тонких та однорідних шматках і дуже важливо, щоб ви нарізали яловичину проти волокон. Цей спосіб нарізки руйнує і вкорочує м’язові волокна, роблячи кінцевий продукт ніжним та соковитим.

Приготування яловичини

Коли справа доходить до приготування яловичини, головне гаряча сковорода та швидке приготування. Яловичина повинна підрум’янитися лише за пару хвилин. Також не можна переповнювати пательню, оскільки це зменшить загальний жар і зведе до мінімуму бажаний ефект. Готуйте м’ясо партіями в один шар на дні сковороди.

Спочатку приготуйте яловичину і відкладіть її вбік, приготуйте овочі, а потім додайте яловичину назад, щоб вона покрилася соусом перед подачею на стіл.

Внесення цих простих правил покращить вашу страву, і ви знову і знову повертатиметеся до цього улюбленого способу приготування.

Поділітися
UP